Eski Başkanlarımız

 

KURULUŞUMUZDAN GÜNÜMÜZE BELEDİYE BAŞKANLARIMIZ

 

 ADI - SOYADI

 Mustafa KOBAL

 BABA ADI

 Şevki YUNUS

 DOĞUM TARİHİ

 1927

 GÖREVE BAŞLADIĞI YIL

 01.08.1955

 GÖREVDEN AYRILDIĞI YIL

 27.05.1960

 

 

 ADI - SOYADI

 M.Nazmi KOBAL

 BABA ADI

 Şevki Yunus

 DOĞUM TARİHİ

 18.03.1328

 GÖREVE BAŞLADIĞI YIL

 03.06.1964

 GÖREVDEN AYRILDIĞI YIL

 03.06.1968

 

 

 ADI - SOYADI

Hüseyin PASLI 

 BABA ADI

 İsmail

 DOĞUM TARİHİ

 25.02.1327

 GÖREVE BAŞLADIĞI YIL

 04.06.1968

 GÖREVDEN AYRILDIĞI YIL

 22.10.1981

 

 

 ADI - SOYADI

 Lütfi AKSU

 BABA ADI

 İsmail

 DOĞUM TARİHİ

 1339

 GÖREVE BAŞLADIĞI YIL

 02.02.1982

 GÖREVDEN AYRILDIĞI YIL

 03.02.1984

 

 

 ADI - SOYADI

 Salim FIRAT

 BABA ADI

 Hakkı

 DOĞUM TARİHİ

 25.03.1955

 GÖREVE BAŞLADIĞI YIL

 29.03.1984

 GÖREVDEN AYRILDIĞI YIL

 02.04.2004

 

 

 ADI - SOYADI

 Başar CUMBUR

 BABA ADI

 Mustafa

 DOĞUM TARİHİ

 25.03.1957

 GÖREVE BAŞLADIĞI YIL

 02.04.2004

 GÖREVDEN AYRILDIĞI YIL

 03.04.2009

 

 

 ADI - SOYADI

 Halim Kazım BEKAR

 BABA ADI

 Hüseyin Avni

 DOĞUM TARİHİ

 25.04.1971

 GÖREVE BAŞLADIĞI YIL

 03.04.2009

 GÖREVDEN AYRILDIĞI YIL

 ----

 

Paylaşarak Bilgiyi Anında Arkadaşlarınıza Ulaştırabilirsiniz.

Bu içerik 4819 kez okundu