Karakter boyutu :
Metni küçült
Metni büyüt
HEMŞİN`DE ENGELLİLER İÇİN KURS DAVETİ
08 Kasım 2013 Cuma 19:27 / Hemşin Haberleri
Hemşin`de gönül elçilerinin girişimleriyle ilçede bulunan engelli vatandaşların sosyal hayata kazandırılması amacıyla kurs etkinliği düzenlenecek.
Hemşin’de Gönül Elçileri tarafından Halk Eğitim Merkezi ile yapılan görüşmeler sonucunda, ilçede bulunan engelli vatandaşların katılımlarıyla bir kurs açılmasına karar verildi.
 
Hemşin Kaymakamlığından yapılan basın duyurusunda konuyla ilgili şu açıklama yapıldı: “Kursa katılımın sağlanması amacıyla Bahar Mahallesi’nde ikamet eden Neslihan Kobal’ın ve Ortaköy Mahallesinde yaşayan engelli vatandaşlarımız Selma Altay ile Safiye Altay’ın evine gidilerek açılacak olan kurs faaliyetleri, ulaşımın ne şekilde sağlanacağı konusunda bilgiler verildi. Gönül elçimiz İlçemiz Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü personeli Ziraat Mühendisi Enam Odabaş’ın aracıyla gidilen Akyamaç köyünde Sayın Kaymakamımız Hamza Türkmen ve eşi Pınar Türkmen, köy sakinlerinden Mecbure Sağlam’ın evini ziyaret etti. Kaymakamımız ve gönül elçileri ailenin sorunlarını dinledi, ihtiyaçlarını belirledi. Mecbure Sağlam’ın kızı Gönül Sağlam Hemşin Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından açılacak olan kursa davet edildi.”

 

Bu haber 1639 kez okundu
Hemşin Belediyesi
KENTSEL DÖNÜŞÜM KAMUOYUNA DUYURULUR
Hemşin Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesinin çok uzun dönemi kapsayan uygulama sürecinden kaynaklanan bazı tereddütleri gidermek ve kamuoyunu bilgilendirmek amacıyla aşağıdaki açıklamaların yapılmasına gerek görülmüştür.
Yorum : 0
Hemşin Belediyesi
İHALE İLANI
İhale Yeri: Hemşin Belediyesi Hizmet Binası Hemşin/Rize Tarihi ve saati: 22.08.2016 - 14.00
Yorum : 0
İhaleler
İHALE İLANI
Yorum : 0
İhaleler
İHALE İLANI
Yorum : 0
Hemşin Belediyesi
Hemşin Belediyesi Vidanjörüne Kavuştu
Belediyemizin temizlik hizmetlerinde en acil ihtiyaçlarından biri olan vidanjör için Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na yapılan başvuru sonuç verdi.
Yorum : 0
Hemşin Belediyesi
2014 Faaliyet raporumuz Yayınlandı
Hemşin Belediyemizin 2014 Faaliyet raporu internet sitemize eklendi.
Yorum : 0
Hemşin İlçesine Yeni Hükümet Konağı 02 Şubat 2015 Pazartesi 21:33
Hemşin Futbol Sahası Işıklandırılıyor 12 Aralık 2014 Cuma 18:49
Vali Yazıcı Hemşin’de 10 Kasım 2014 Pazartesi 15:08
Tunuslu Kaymakamlardan Hemşin’e Ziyaret 26 Eylül 2014 Cuma 13:18
Hemşin’in Çehresi Değişiyor 09 Eylül 2014 Salı 15:26
Web sitemizin yeni tasarımını nasıl buldunuz
Beğendim
Beğenmedim
İdare eder