Karakter boyutu :
Metni küçült
Metni büyüt
Hemşin Futbol Sahası Işıklandırılıyor
12 Aralık 2014 Cuma 18:49 / Hemşin Belediyesi
Rize Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hemşin Belediyesi’ni ziyaret ederek Hemşin Belediye Başkanı Halim Kazım Bekar ile devam eden yatırımları görüştü.


Görüşme ile ilgili bir açıklama yapan Hemşin Belediye Başkanı Halim Kazım Bekar; “Hemşin ilçe merkezimizde yapılan Hemşin Futbol Sahası, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından projesi 980 bin TL’ye mal olarak tamamlandı. Projenin bitimi ardından Rize Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile görüşmeler sonucu futbol sahasının gece de kullanılabilmesi için ışıklandırılması kararlaştırdık. İlçemizde yıllarca eksikliği duyulan spor sahasının ilçemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Bu sene ilki yapılan ve 48 sporcunun başvuruda bulunduğu yüzme yarışlarının daha geniş katılımla yapılması için de il müdürü Çelik ile görüş alışverişinde bulunduklarını belirten Başkan Bekar; "Bu yıl yarışlar Hemşin`de 4 kategoride gerçekleştirildi. Akıntıya karşı 400 metre kulaç atan yüzücülerden her gruptan ilk 3’e giren toplam 12 sporcu finale kaldı. Yarışmalar adeta nefes kesti.Bu yarışları gelecek sene daha geniş ve kapsamlı yapmayı planlıyoruz. Bu konuda görüş alışverişinde bulunduk" diye konuştu.

Öte yandan ilçede aktif durumda olmayan Hemşin Hemşin Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü görevine önümüzdeki günlerde bir görevlendirme yapılacak.

 

 

Bu haber 1755 kez okundu
Hemşin Belediyesi
KENTSEL DÖNÜŞÜM KAMUOYUNA DUYURULUR
Hemşin Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesinin çok uzun dönemi kapsayan uygulama sürecinden kaynaklanan bazı tereddütleri gidermek ve kamuoyunu bilgilendirmek amacıyla aşağıdaki açıklamaların yapılmasına gerek görülmüştür.
Yorum : 0
Hemşin Belediyesi
İHALE İLANI
İhale Yeri: Hemşin Belediyesi Hizmet Binası Hemşin/Rize Tarihi ve saati: 22.08.2016 - 14.00
Yorum : 0
İhaleler
İHALE İLANI
Yorum : 0
İhaleler
İHALE İLANI
Yorum : 0
Hemşin Belediyesi
Hemşin Belediyesi Vidanjörüne Kavuştu
Belediyemizin temizlik hizmetlerinde en acil ihtiyaçlarından biri olan vidanjör için Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na yapılan başvuru sonuç verdi.
Yorum : 0
Hemşin Belediyesi
2014 Faaliyet raporumuz Yayınlandı
Hemşin Belediyemizin 2014 Faaliyet raporu internet sitemize eklendi.
Yorum : 0
Hemşin İlçesine Yeni Hükümet Konağı 02 Şubat 2015 Pazartesi 21:33
Hemşin Futbol Sahası Işıklandırılıyor 12 Aralık 2014 Cuma 18:49
Vali Yazıcı Hemşin’de 10 Kasım 2014 Pazartesi 15:08
Tunuslu Kaymakamlardan Hemşin’e Ziyaret 26 Eylül 2014 Cuma 13:18
Hemşin’in Çehresi Değişiyor 09 Eylül 2014 Salı 15:26
Web sitemizin yeni tasarımını nasıl buldunuz
Beğendim
Beğenmedim
İdare eder