Karakter boyutu :
Metni küçült
Metni büyüt
Hemşin`de Şube Müdürü`nde Veda Yemeği Düzenlendi
04 Ekim 2013 Cuma 12:45 / Hemşin Haberleri
Hemşin İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Cengiz İbranoğlu`na Emekliliği dolayısıyla veda yemeği düzenlendi


 Rize Hemşin İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Cengiz İbranoğlu´na 17 yıl İlçemiz Hemşin´e hizmet ettikten sonra emekliliğe ayrılması dolayısıyla veda yemeği düzenlendi. Yemeğe İlçe Kaymakamımız Sayın Hamza TÜRKMEN, Belediye Başkanımız Sayın Halim Kazım BEKAR, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Saffet YILDIRIM, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Azim ÖNAL, Pazar İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Nimet BÜYÜK, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Sayın Cengiz İBRANOĞLU´nun daha önce birlikte çalıştığı çok sayıda mesai arkadaşı ve ilçemiz kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan çok sayıda daire amirleriyle birlikte okullarımızdaki yönetici ve öğretmenler ile ilçe esnafından davetliler de katıldı. 
 
Sunuculuğunu Hemşin Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ömer KESKİN´in üstlendiği yemeğin açılış konuşmasını İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Azim ÖNAL yaptı.Sayın ÖNAL, konuşmasına katılımcılara hoşgeldiniz diyerek teşriflerinden dolayı teşekkür edip her işin bir başlangıcı ve sonu olduğu gibi devlet memurluğunun da sonu emekliliktir diyerek, emekli olan mesai arkadaşı ile yaklaşık 2 yılı aşkın bir süre İlçe Milli Eğitim camisasına hizmet ettiklerini vurguladı.Çalışkanlığı,doğruluğu ve dürüstlüğü,hoşgörülü oluşuyla ve herşeyden önemlisi saygıyı sevgiyi,yardımlaşma ve dayanışmayı kendisine prensip edinmesinin çevresi tarafından ve tarafımdan, kendisine karşı büyük bir sevgi ve saygının oluşması takdir edilmesini sağladığını söyledi.Bu özellikleriyle Milli Eğitim camiamızın daha moralli ve motive olarak çalışmasına vesile olduğunu belirterek ilçemiz eğitim-öğretimdeki başarının artmasına katkıda bulunduğunu vurgulayıp kendisine teşekkür etti.Emeklilik hayatının huzurlu ve mutlu geçmesini ve tüm sevdikleriyle sağlık dolu nice yıllar geçirmesini,herşeyin gönlünce olmasını diledi . 
 
Daha önce birlikte çalıştığı mesai arkadaşları da söz alarak kendisiyle olan anılarını anlattılar.Yapılan konuşmalarla oluşan duygusal ve hüzünlü ortamın ardından İlçe Kaymakamımız Sayın Hamza TÜRKMEN Milli Eğitim camiamıza yaptığı hizmetlerinden dolayı Şube Müdürümüz Cengiz İBRANOĞLU´na plaket takdim etti.Daha sonra İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Saffet YILDIRIM ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Azim ÖNAL da kendilerine Milli Eğitim camiası adına hediye takdim ettiler. 
 
Yemeğin sona ermesiyle hüzünlü ortamı dağıtmak ve katılımcıları neşelendirmek,Şube Müdürümüzü de uğurlamak amacıyla tulum eşliğinde horon oynanarak toplu hatıra fotoğrafı çekildi. 
 
Biz de İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak Şube Müdürümüz Cengiz İBRANOĞLU´na emeklerinden dolayı teşekkür edip,bundan sonraki yaşamlarında başarılar dileriz..

 

Bu haber 1970 kez okundu
Hemşin Belediyesi
KAMUOYUNUN BİLGİSİNE !
İlçemizde yapılması planlanan Dikmen-I ve Dikmen-II Regülatörü ve HES Projesi ile ilgili Danıştay 14. Dairesinin 02.11.2017 tarih ve 2017/5767 sayılı kararı ile projenin önü açılmış olduğundan dolayı, kamuoyunu bilgilendirme ihtiyacı hasıl olmuştur.
Yorum : 0
Hemşin Belediyesi
Sınav Kurulu tarafından yapılan değerlendirme
Kamu Kurum Ve Kuruluşlarında Personel Çalıştırılmasına Dayalı Hizmet Alımı Sözleşmeleri Kapsamında Çalıştırılmakta Olan İşçilerin Sürekli İşçi Kadrolarına Veya Mahalli İdare Şirketlerinde İşçi Statüsüne Geçirilmesine İlişkin 375 Sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin Geçici 23 Ve Geçici 24 Üncü Maddelerinin Uygulanmasına Dair Usul Ve Esasların ilgili maddeleri uyarınca başvuru yapanlardan şartları taşımaları nedeniyle sınava girme hakkı elde edenlerin girdikleri sınavlar sonrasında, üç aday da başarılı oldu...
Yorum : 0
Hemşin Belediyesi
375 S KHK Kapsamında Sınava Alınacaklar Belirlendi
Kamu Kurum Ve Kuruluşlarında Personel Çalıştırılmasına Dayalı Hizmet Alımı Sözleşmeleri Kapsamında Çalıştırılmakta Olan İşçilerin Sürekli İşçi Kadrolarına Veya Mahalli İdare Şirketlerinde İşçi Statüsüne Geçirilmesine İlişkin 375 Sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin Geçici 23 Ve Geçici 24 Üncü Maddelerinin Uygulanmasına Dair Usul Ve Esasların ilgili maddeleri uyarınca başvuru yapanlardan aranan şartları taşıdığı tespit edilen ve sınava girmeye hak kazananların sınav yerleri ve tarihlerine ilişkin bilgiler
Yorum : 0
Hemşin Belediyesi
SINAVA GİRECEKLER BELİRLENDİ
Belediyede Hizmet Alım Sözleşmeleri ile çalışanların Belediye şirketlerinde işçi statüsünde istihdam edilmesine yönelik 375 S KHK 23 ve 24. maddeleri uyarınca başvuru yapanlardan sınava girmeye hak kazanan üç kişi belirlendi...
Yorum : 0
Hemşin Belediyesi
İMAR PLANINDA REVİZYON Hemşin Şehiriçi Geçişi
Hemşin – Çamlıhemşin İl Yolu Şehir Geçişi 0+000,00km – 1+195,00 km arası kesin kamulaştırma planına göre revizyonu içeren 1/5000 ölçekli Nazım İmar Planı Paftası ve 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planı Meclisimizin 7 Şubat 2018 Çarşamba günü yaptığı olağan toplantıda onaylandı.
Yorum : 0
Hemşin Belediyesi
KENTSEL DÖNÜŞÜM KAMUOYUNA DUYURULUR
Hemşin Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesinin çok uzun dönemi kapsayan uygulama sürecinden kaynaklanan bazı tereddütleri gidermek ve kamuoyunu bilgilendirmek amacıyla aşağıdaki açıklamaların yapılmasına gerek görülmüştür.
Yorum : 0
İHALE İLANI 24 Mart 2016 Perşembe 10:02
İHALE İLANI 07 Eylül 2015 Pazartesi 16:37
Hemşin Belediyesi Vidanjörüne Kavuştu 02 Haziran 2015 Salı 22:52
2014 Faaliyet raporumuz Yayınlandı 10 Nisan 2015 Cuma 18:45
Hemşin İlçesine Yeni Hükümet Konağı 02 Şubat 2015 Pazartesi 21:33
Web sitemizin yeni tasarımını nasıl buldunuz
Beğendim
Beğenmedim
İdare eder